top of page
shutterstock_1472495273 (1).jpg

Komplexní řešení datové
a komunikační bezpečnosti

Bitdefender_logo-blue-600px.png

Komplexní zabezpečení firemní infrastruktury  

Ochrana úniku dat. Ochrana virtualizačního prostředí i koncových zařízení.  Endpoint Detection & Response. Zabezpečení emailu (Exchange, Office 365, Postfix) atd. 

Komplexní zabezpečení firemní infrastruktury pokrývá celou škálu kybernetické ochrany firem, státní správy a samosprávy, zdravotnických zařízení a dalších subjektů, včetně domácností.

Artec-logo.png

Garantovaný archiv & Big Data

EMA®

Systém EMA® je kompletní řešení pro integrovanou správu a zabezpečení dat. Je modulární a flexibilní. Důraz je kladen na centrální správu všech dat: od uložených souborů, e-mailů, každodenních doručených a odeslaných zpráv až po telefonní záznamy a instant messaging - všechna data jsou bezpečně uložena a dostupná stisknutím jediného tlačítka. A to zcela nezávisle na tom, odkud tato data pocházejí nebo v jakých formátech jsou k dispozici.

logo-communitake.png

Mobilní bezpečnost

Ochrana soukromí, bezpečná hlasová a datová komunikace, odolná (hardened) zařízení, IntactPhone

Sada funkcí správy mobilních zařízení (MDM) společnosti CommuniTake zjednodušuje způsob, jakým podniky řeší své problémy s mobilitou. Řešení MDM poskytuje intuitivní správu inventáře, inteligentní automatizaci, komplexní kontrolu a vysokou spolehlivost celé podnikové mobilní infrastruktury.

Sectona-logo-color.png

CESTA K ZABEZPEČENÍ
PRIVILEGOVANÝCH PŘÍSTUPŮ

Sectona poskytuje platformu vytvořenou za účelem zabezpečení přístupu privilegovaných účtů a správy dynamického vzdáleného přístupu pro administrátory.

Endian-logo-black_RZ.png

Síťová bezpečnost

Firewall, UTM, VPN, Switchboard

Komplexní zabezpečení podnikové sítě, které výrazně sníží čas a náklady na správu sítě.

logo-cybonet.png

Zabezpečení emailu

Exchange, Office 365, SMTP Relay, šifrování emailů, big mail

Multiplatformní řešení (Windows , Linux, Mac OS) pro tzv. Content Aware DLP, šifrování dat a správu mobilních zařízení, včetně závislosti na jejich poloze. Evropský výrobce, který klade důraz na jednoduchou správu a multiplatformní podporu.

Chcete vědět víc? Spojte se námi.

Jsme tu, abychom vám pomohli. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.

bottom of page