top of page

INTACTPHONE

Nejlépe zabezpečený mobilní telefon
nyní dostupný pro každého

BEZPEČNOST
& OCHRANA

IntactPhone je nejbezpečnější firemní mobilní telefon na světě. Tento špičkový chytrý telefon je od základu vytvořen tak, aby vám poskytl dokonalou ochranu před mobilní kybernetickou kriminalitou.

 

IntactPhone využívá účelově vytvořený operační systém s bohatým zabezpečením, sloučenou aplikaci pro řízení a kontrolu, šifrovanou komunikaci armádní úrovně, a řadu nástrojů pro zajištění bezpečnosti a výkonu.

 

Tyto komponenty tvoří platformu Intact Mobile Security. Ta vás chrání před odposlechem, malwarem, narušením dat a jakýmikoli pokusy o nabourání nebo manipulaci s vaší mobilní komunikací a daty. Umožňuje vám vytvořit a prosazovat nejlepší zabezpečení mobilních zařízení a rámec pro zajištění shody s legislativou, který odpovídá vašim specifickým požadavkům na mobilní zabezpečení ve firmě.

logo-communitake.png
logo IntactPhone horzontal.png
SECURITY-FIRST EVERYTHING.jpeg

ZABEZPEČTE MOBILNÍ ZAŘÍZENÍ SPRÁVNĚ

  • Komplexní, celosvětově nejlepší platforma pro mobilní zabezpečení

  • Minimalizovaný povrch pro kybernetické útoky, zmenšený až do extrému.

  • Důvěryhodný hardware, zabezpečený boot-loader a oficiální ovladače

  • Vysoce certifikovaná architektura bez / s hybridními službami Google

  • Sloučená centrální, pokročilá automatizovaná a inteligentní ochrana napříč zařízeními

PRO KAŽDÝ POŽADAVEK I ROZPOČET

IntactPhone Opaque 3.png

IntactPhone Opaque

IntactPhone Arcane.png

IntactPhone Arcane

BEZPEČNOST
NA PRVNÍM MÍSTĚ

SECURITY-FIRST EVERYTHING.png
intactphone-bg-3.jpeg

VYTVOŘENO PRO ŠPIČKOVÉ MOBILNÍ ZABEZPEČENÍ

a4f77c_7e0748778e38441381455bb0b.jpg

DŮVĚRYHODNÝ HARDWARE

CommuniTake vyrábí zařízení IntactPhone, a proto vlastní celý kód zařízení, včetně ovladačů a bootloaderu. Cílem zabezpečeného bootování je zabránit záměně pozměněného bootovacího kódu, přerušení bootovacího procesu a záměně falešných příkazů nebo bezpečnostních zadních vrátek
do nastavení zařízení. CommuniTake poskytuje kompletní auditní přístup ke zdrojovému kódu IntactPhone, včetně jeho ovladačů a bootloaderu.

BUILT FOR SUPERIOR MOBILE SECURITY-2.jpg

INTACTOS - OS PLNÝ ZABEZPEČENÍ

IntactPhone běží na IntactOS, na míru vytvořeném operačním systému s vysokým stupněm zabezpečení, který je vylepšen tak, aby řešil problémy mobilní bezpečnosti, jimž dnes musí firmy a organizace čelit. Systém IntactOS, podobný systému Android, je vytvořen z vlastního zdrojového kódu a poskytuje hloubkovou ochranu proti kybernetickým útokům tím, že blokuje bezpečnostní chyby, které se vyskytují v komerčních operačních systémech Android. IntactOS je bez bloatwaru, vazeb na operátory a úniků dat.

BUILT FOR SUPERIOR MOBILE SECURITY-3.jpg

INTACTDIALOG - ŠIFROVANÁ KOMUNIKACE

IntactPhone zajišťuje bezpečnost a soukromí šifrováním hlasových hovorů přes IP pomocí protokolu ZRTP. Komunikace může probíhat v jakékoli síti, včetně 2G GSM, 3G UMTS-CDMA a LTE. Kromě toho poskytuje koncové šifrování zpráv, založené na šifrování zpráv AES256 s 256bitovou délkou klíče a RSA 2048.

intactphone-bg-2.jpeg

OVLÁDACÍ PRVKY & INTELIGENCE
SLOUČENÉ S OS

a4f77c_f257bed0dc1f4dbf832bc3abdf0e9be5~mv2.png

INTACTCC: ŘÍZENÍ & KONTROLA

Aplikace Fused Defence and Control zajišťuje bezpečné používání firemních zařízení prostřednictvím konfigurovatelných bezpečnostních profilů. Zásady a omezení založené na skupinách definují spolehlivé používání funkcí zařízení, aplikací, procházení webu a přístup k síti, datům a zdrojům zařízení, a následné snadné obnovení v případě ztráty nebo odcizení zařízení.

a4f77c_ec399a94ba694891b9571e46e429e867~mv2.png

DETEKCE HROZEB

IntactPhone detekuje anomálie, založené na chování v rámci připojení Wi-Fi, připojení k mobilní síti a k aplikacím,
a odhaluje tak zákeřné útoky.

a4f77c_8dfc67cd103343919d4a1c329fbee4c4~mv2.png

ANTIMALWARE

Plně integrované řešení proti malwaru zajišťuje, že zařízení IntactPhone zůstanou v bezpečí před známými kybernetickými útoky, protože poskytuje okamžitou ochranu a odstraňuje hrozby.

a4f77c_bd6ca287fee343168443fdb4efb127b2~mv2.png

KLASIFIKACE URL

IntactPhone chrání před známými škodlivými adresami URL a pomáhá vám identifikovat malware, spam a phishingové stránky. Detekuje škodlivé adresy URL a webové stránky / IP adresy se špatnou pověstí. Tato operace umožňuje zabránit komunikaci s kompromitovanými doménami, blokovat spam a malware, a zabránit potenciální ztrátě a krádeži dat.

a4f77c_f265d91f1062460191ab75d907bfd31f~mv2.png

VYNUCENÍ OPRÁVNĚNÍ APLIKACÍ

IntactPhone nabízí detailní správu oprávnění aplikací. Centrální politiky umožňují blokovat nebo falšovat požadavky na přístup k datům ze strany aplikací během instalace a průběžného provozu.

a4f77c_7ac8fb83ed63427783356ea71b4187e6~mv2.png

DATA ULOŽEÁ ŠIFROVANĚ

Robustní šifrování disku IntactPhone zajišťuje, že přístup k datům v zařízení je povolen pouze uživatelům, kteří zadají vyhrazené heslo/PIN. Šifrovací klíč je znám pouze vlastníkovi zařízení.  

SECURITY-FIRST EVERYTHING.jpeg

POSÍLENÍ NÁPRAVY

INTACTSECURITY APP.png

APLIKACE INTACTSECURITY

IntactSecurity monitoruje shodu vašeho zařízení se špičkovým nastavením zabezpečení a s platformou Intact Mobile Security. Ověřuje nejlepší konfiguraci zabezpečení a její soulad s platformou Intact Mobile Security. Optimální soulad zařízení s bezpečnostními požadavky minimalizuje plochu útoku ve vašem zařízení.

INTACTCARE.png

INTACTCARE

IntactPhone zajišťuje bezproblémový provoz zařízení prostřednictvím zabezpečené aplikace pro automatické odstraňování případných nedostatků a technologií vzdáleného ovládání, která je špičkou ve své třídě. Technologie dálkového ovládání umožňuje rychlé odstranění problémů s výkonem a bezpečnostními riziky prostřednictvím vzdáleného odborného zásahu. Aplikace v zařízení poskytuje držiteli zařízení možnost monitorování a opravy pro bezproblémový výkon a konektivitu zařízení.

bg-dark-grey.jpg

JAK ČELIT VÝZVÁM
VAŠEHO SEKTORU PODNIKÁNÍ

byod-programs.jpeg

BYOD PROGRAMY

IntactPhone nabízí BYOD programy na úrovni aplikací. Skládá se ze šifrované komunikace, řídicího centra, technologie vzdáleného ovládání a aplikace pro vlastní řešení problémů. Program poskytuje ochranu BYOD enterprissee třídy proti odposlechu a většině vektorů útoku.

looked-down-network.jpeg

UZAMČENÁ SÍŤ

Lokální nasazení vnitrofiremní bezdrátové komunikační sítě pro vysoce chráněnou podnikovou mobilitu. Vyměňujte si šifrované hlasové hovory a zprávy v plně bezpečném prostředí, které máte pod kontrolou.   

recorded-dialogs.jpeg

ZAZNAMENANÉ DIALOGY

Intact Mobile Security poskytuje archivaci mobilní komunikace pro hlasové hovory i zprávy. Zaznamenaná komunikace je plně šifrovaná a chráněná před možným zásahem externích stran, které by mohly odcizit cenné informace. Dešifrovací klíče získá pouze vaše organizace.

bg-net.jpeg
IntactPhone Arcane.png

INTACTPHONE ARCANE 

Octa-core 2.0 GHz CPU
5,7" HD, 720*1440px, 18:9
3 GB RAM
32 GB ROM
2950mAh baterie 
Wi-Fi, BT, USB, SD karta, GPS
Kompas+G, světlo, bezdotykové zařízení, otisk prstu 
Dual SIM
Evropa / USA / LATAM / Asie

IntactPhone Opaque 3.png

INTACTPHONE OPAQUE 

Octa-core 2.2GHz CPU
6,36", FHD+ 1080 * 2300, 19:9
8GB RAM
128GB ROM
4980mAh baterie 
Wi-Fi, BT 5.2, USB, SD karta, GPS, NFC
Otisk prstu + kompas + proximity 
Odolnost proti prachu/vodě IP68/IP69K
5G, globální pokrytí

bottom of page