top of page
ema.jpg

ARTEC IT Solutions

logo-EMA.png

Mnoho firem zápasí s rostoucím množstvím dat a neefektivní infrastrukturou a administrací. V této době všichni musíme sjednotit v minulosti rostoucí IT infrastruktury v přípravě pro ekonomické a technické výzvy budoucnosti.

 

Současná konvenční řešení většinou vyžadují zásadní změny k přizpůsobení se centrálnímu informačnímu managementu. Naše produkty z rodiny EMA® a VSTOR® se snaží tento přístup důsledně implementovat. Naše systémy jsme vyvinuli v úzké spolupráci s našimi zákazníky s cílem vytvořit snadno ovladatelné, ale vysoce efektivní řešení pro integrovanou správu digitálních informací.

logo-ARTEC-Solutions.png
EMA-header.jpg

EMA ® je univerzální zařízení, které archivuje data a informace vaší organizace v souladu s právními předpisy

Bez ohledu na to, zda chcete archivovat e-mailové zprávy, tiskopisy, soubory nebo hlasová data (VoIP) - EMA® vyhoví veškerým individuálním požadavkům každé firmy. EMA® centralizuje archivační procesy pro různé typy obsahů a umožňuje tak konsolidovat všechna data na jednom centrálním archivu.

 

Systém byl navržen tak, aby plně sledoval a správně prováděl všechny stávající právní předpisy, které se týkají archivace obchodních relevantních informací. Díky vyvážení hardware a software komponentů EMA ® poskytuje bezpečný archivační systém, který je jednoduchý na nasazení a správu a snižuje tak potřebu údržby.

EMA ® zajišťuje následující funkce:

collect.png
Sběr dat
EMA snadno shromažďuje data z více datových systémů nebo z jakéhokoli datového zdroje v libovolném prostředí, a sdružuje je do jediného "depozitáře" pro snadný přístup k datům a jejich ochraně.
secure.png
Zabezpečení
EMA zabezpečuje shromážděná data pomocí důvěryhodných výpočtů a metody blockchain pro šifrování všech dat, a zajišťuje jejich neměnnost, právní obhajitelnost a ochranu proti útokům typu ransomware.
search.png
Vyhledávání
Vyhledávací funkce EMA lze použít na všechny informace uložené v jakémkoli typu dat - dokonce i nestrukturovaných dat, jako jsou soubory, tiskové úlohy nebo hlasové konverzace, dokumenty SAP nebo jiné aplikace ERP a CRM. To z něj činí ideální nástroj pro právní eDiscovery a správu obchodních případů.
share.png
Sdílení
Řešení nejenže dokáže uchovávat veškerá data, ale také umožňuje snadné a cenově dostupné integrace do jakéhokoli stávajícího IT prostředí a aplikací, jako je Microsoft365, SharePoint nebo jiné CRM, ERP, HRM atd. To umožňuje uživatelům vyhledávat ve svých datech a zpřístupnit je tam, kde je budou potřebovat.

Jaké typy "nestrukturovaných" EMA® spravuje ?

mail.png
Mail
Archivování a shromažďování v souladu s předpisy z jakéhokoli poštovního serveru včetně cloudu, M365 a komunikace přes chat.
sap.png
SAP
Certifikované komplexní řešení pro správu a zabezpečení dat, kompatibilní archivaci a přípravu pracovních postupů v prostředí SAP - k dispozici také pro jakékoli jiné řešení ERP nebo CRM.
print.png
Tisk
Sběr libovolných dat jako tiskového datového toku z libovolné aplikace.
scan.png
Skenování
Převod všech fyzických dokumentů na digitální data - ruční nebo plně automatické pracovní postupy a pořizování dat.
file.png
Soubory
Ukládání dokumentů všech typů.
voice.png
Hlas
Nahrávání více hovorů a propojení hlasu s daty umožňuje vyhledávat a nacházet obsah v jakýchkoli hlasových datech.

Chcete vědět víc? Spojte se námi.

Jsme tu, abychom vám pomohli. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.

bottom of page