top of page
bg-bitdefender-v3.jpg
logo_Bitdefender-whitet.png

Bitdefender je globální leader v kybernetické bezpečnosti a chrání více než 500 milionů systémů po celém světě.

Již od roku 2001 získávají inovace Bitdefenderu pravidelná ocenění svých bezpečnostních produktů, které chrání domácnosti, firmy a jejich zařízení, sítě a cloudové služby. Produkty Bitdefender se používají ve více než 38% světových bezpečnostních řešeních.

Kvalitu bezpečnostního řešení Bitdefender uznávají prodejci, firmy i koncoví zákazníci, a i proto je Bitdefender společností, které můžete věřit a na kterou se můžete spolehnout.

Bitdefender_logo-blue-600px.png

Bitdefender GravityZone pro firmy

Bitdefender GravityZone
#1 ve sjednocení zabezpečení a analýze rizik

Předchází, detekuje a reaguje na všechny hrozby, které by mohly mít vliv na chod vaší organizace. Získáte 360 stupňovou viditelnost, informace o vystavení rizikům, a nástroje pro vylepšení stavu zabezpečení.

forrester_logo_black.png
business-homepage-2020-CRN-Tech-Innovator-Winner.png
wave-leader (1).png
avtest_award_2019 (1).png
award_39336_2631029_poty.png

Vlastnosti & Výhody

eXtended Endpoint Detection and Response (XEDR)
Tato technologie korelace mezi koncovými body, známá jako eXtended EDR, posouvá detekci hrozeb a viditelnost na novou úroveň tím, že využívá funkce XDR pro detekci pokročilých útoků na více koncových bodech v hybridních infrastrukturách (pracovní stanice, servery nebo kontejnery s různými operačními systémy).
Integrovaná analýza rizik u lidí a koncových bodů
Průběžně analyzujte rizika pomocí stovek faktorů, abyste odhalili a upřednostnili konfigurační rizika pro všechny koncové body a umožnili automatické akce na jejich posílení. Identifikuje akce a chování uživatelů, které představují bezpečnostní riziko pro organizaci, jako je používání nešifrovaných webových stránek pro přihlašování na webové stránky, špatná správa hesel, používání kompromitovaných USB, opakované infekce atd.
Obrana proti síťovému útoku
Bitdefeder Network Attack Defense, nová bezpečnostní vrstva koncového bodu navržená k detekci a prevenci pokusů o útok, které využívají zranitelnosti sítě. Blokuje několik útoků založených na síťových proudech dříve, než dojde k jejich spuštění (např. Brute Force, Password Stealers nebo Lateral Movement). Network Attack Defense také generuje incidenty EDR a je důležitým zdrojem informací pro korelaci incidentů EDR.
Nejlepší detekční schopnosti na světě a funkce detekce chování při spuštění zabraňují a zastavují provádění pokročilých hrozeb na podnikové infrastruktuře. Jakmile je detekována aktivní hrozba, nastartuje  se automatická reakce pro blokování dalšího poškození.
Moderní prevence a detekce nové generace s automatickou nápravou
Vrstvená obrana
Technologie bez signatur, včetně pokročilého učení na lokálních a cloudových strojích, technologie analýzy chování, integrovaného sanboxu fungují jako vysoce účinná vrstvená ochrana před sofistikovanými hrozbami.
Pokročilé možnosti prevence
Díky pokročilým možnostem prevence, jako je PowerShell Defence, Exploit Defence a Anomaly Detection, GravityZone Ultra blokuje moderní útoky dříve v řetězci útoků, při předběžném provedení, a poskytuje neprůstřelné zabezpečení vaší organizace. Vylepšení EDR, jako je například Anomaly Detection, pomáhá zpomalit útočníky, kteří vědí, jak rozvrátit váš systém, a detekovat a blokovat neobvyklé chování na základě pravděpodobnosti škodlivosti.
Vyšetřování a reakce na incidenty s nízkou režií
Rychlé třídění upozornění a vyšetřování incidentů pomocí časové osy útoku a výstupu ze sandboxu umožňuje týmům pro reakci na incidenty rychle reagovat a zastavit probíhající útoky (reakce na jedno kliknutí).
Zahrnuje všechny podnikové koncové body, běží na systémech Windows, Linux nebo Mac ve fyzických, virtualizovaných nebo cloudových infrastrukturách, a zajišťuje konzistentní zabezpečení v celé infrastruktuře. Podporuje integraci s již existujícími nástroji pro bezpečnostní operace (včetně Splunk) a optimalizovanými pro technologie datových center, včetně všech hlavních hypervizorů.
Rozhraní API pro různé platformy a integrace třetích stran 
intro-desktop.png

Který produkt je pro vás ten pravý?

ia_100000005.png

MALÉ A STŘEDNÍ PODNIKÁNÍ

I malé firmy mohou zůstat plně chráněny před všemi druhy útoků, od ransomwaru po APT.

Ochrana, výkon a použitelnost.

Vrstvená architektura na jedné platformě.

ia_100000006.png

PODNIKY

Bitdefender kombinuje všechny bezpečnostní služby, které podniky potřebují, do jediné platformy.

To nejlepší v pokročilé ochraně, detekci a reakci, určené k řešení celého životního cyklu hrozeb.

Pro podniky, které chtějí automatizovat ochranu při analýze kritických hrozeb.

Chcete vědět víc? Spojte se námi.

Jsme tu, abychom vám pomohli. Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.

bottom of page